panorama3

panorama3

pondelok 11. júna 2012

                  Krásny deň prajem,  u nás od rána prší :-( ale aj dáždika treba. Akurát že naša dcérka Dianka prišla domov z Londýna na dovolenku, keďže tam poväčšine prší dúfala že tu nebude...ale doma je doma  aj keď pršíííí. Užili sme si trošku pohody, radosti a zajtra odchádza :-(((  už teraz je nám všetkým biedne .
Keďže si tam za ten polrok čo tam musí byť, našla nejaké kamošky, ušila som jej pre nich zopár maličkostí. Jednoduché a rýchle...ktoré by mali potešiť a nezabrali veľa miesta v batožine. A hlavne aby sa nevrátila k ním na prázdno :-)) Všetko,  podobné som šila prednedávnom a preto fotky používam už existujúce, aby som nefotila znova a nemusela upravovať veľkosť fotiek, šetrím čas :-))) 
Ešte prikladám vankúšik, na poslednú chvíľku  teraz dokončený :-)))

A tu je kúsok z mojej predzáhradky :-)


16 komentárov:

 1. Mery, krásné dárky, určitě potěší kamarádky tvé dcerky. Věřím, že jste si Dianky užili i při tom dešti :-). Znám ten pocit, když vyprovázíš dítě do světa :-). Jeník byl v Londýně na studiích půl roku, ještě na střední. Umírala jsem steskem, jelikož je jedináček a těšila se na každé jeho přílety, přišel mi tak mladý na samostatný život v cizím světě. Ale byla to jeho volba a chtěl to.
  A zahradu máš překrásnou, vždy k tobě ráda chodím na návštěvu a procházím se místy, které nám, blogařkám, zpřístupníš :-)
  P.S. a růže jsou úchvatné, ty ti závidím nejvíc !!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne Peťka za povzbudenie...takže to poznáš aj Ty. Aj náš starší Janik s manželkou a dcérkou sú v Londýne. Deti nám pokončia VŠ a potom nemajú doma prácu, je
   to veľmi smutné a mne ako matke trhá srdce za nimi, veď vieš...:-( škoda len že sa nedá pomôcť. Ruže mám aj ja najradšej, už rozkvitli už aj ďalšie, pridám neskôr fotky :-))
   Ďakujem ešte raz a prajem krásny deň M.

   Odstrániť
 2. Jsi moc a moc šikovná, takové dárky udělají určitě velkou radost, a zahrádka je úchvatná,je vidět, že jí věnuješ hodně času a lásky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ďakujem Sonia za milunky komentík, potešilo :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. šitie nádherné a záhrada....ach jaj...prekráááásna...tvoj rukopis je zreteľný v šití aj v záhrade :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ach, prekráááááásna záhradka ... ticho závidím ...no a rozkošné taštičky a košíčky a milené mačičky ani nehovorím, isto potešia každú babu, my ženy proste také drobnosti milujeme ... krásna prácička, vidno rukopis srdiečka !

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Dievčatká moje potešili ste ma na chvíľu s krásnymi komentíkmi. Dcérka sa balí a mne je straaašne smutno :-(

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ahoj!Už poobede som si pozerala foto,len tak v rychlosti a nebola tam aj taka mala taštička na zips?Take niečo by som chcela ušit,len neviem ako na to.Darčeky su krasne a zahrada je dokonala.V Anglicku som bola aj ja par mesiacov je tam super,možno sa tam niekedy vratim!Prajem štastnu cestu

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Andrejka ano bola, k večeru keď som dokončila ten vankúšik,pridala som ho tam,ma napadlo odstrániť všetke tri, lebo ich už mám v starších príspevkoch. Kuk späť na príspevky.
  Ak by si chcela strih a postup tej väčšej taštičky na zips, môžem poslať, ale na tu menšiu
  šáločku strih nemám šila som ju len tak od oka :-) Pekný večer M.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. tak takéto krásne a srdcu milé darčeky by potešili aj mňa, takže verím že aj priateľky tvojej dcérky, sa potešia :-)) A viem že ti je ľúto, keď dcéra odchádzala, môj syn tiež pracuje mimo domu, takže ten pocit poznám, ale aspoň nie je až tak ďaleko....a zase si to spoločne vychutnáte, keď sa vráti domov :-)) Záhradku máš nádhernú, radosť pozerať :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Dík Yvett, asi fakt ten Londýn nieje tak veľmi ďaleko, Dianka tam bola skôr ako my z letiska
  " Rzeszów " domov :-))

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Krasne fotečky Maji, si šikulka, nech Ti záhradka krásne prospieva ....

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...