panorama3

panorama3

štvrtok 21. júna 2012

Anjeli

     Rada by som verila že tieto už budú naozaj moje :-))) Stále keď ich dokončím, tak sa niekomu zapáčia...
Nie že by ma to netešilo, to naozaj nie, veľmi ma to tešííí, ale sranda je tá, že ich vždy ušijem pre seba, v mojich farbách, ako by sa mne hodili, ... a oni sa takto hodia hocikomu :-))) Možno to bude tým, že ja si farby ladím neutrálne, aby som po vymaľovke mohla farbu aj zmeniť, a anjeliky tam aj tak zapadnú. Na fotke to nie je vidno, ale quilty majú efekt 3D rozmeru, každá naložená časť je ešte mierne vypchatá dutým vláknom, preto to pôsobí trojrozmerne. A ešte jedna zmena, vyšila som ich v slovenčine. Aj keď teraz je veľmi módne anglické písmo... Rozmer veľkého anjela je  90x40 a menšie sú o rozmere 40x30. Manžel mi už sľúbil že zájde do lesa na lieskovú palicu na ktorú ich cez pútka prevlečiem... A možno by bola vhodná aj brezová, ešte sa rozhodnem...
D
     Nakoniec by som vám ešte chcela ukázať aj kúsok z mojej maličkej zeleninovej záhradky. Ako vidíte, riadna slovenská Sahara :-)  Hneď večer som to poriadne zaliala, a dnes skoro ráno som dala k uhorkám aj oporu. Neskoro sadené, lebo po prvý krát sa mi semiačka akosi nechytli, tak som sadila znova . Ale už sa začínajú ťahať a ja  verím že si svoje doženú  :-))) 
Skleníkové uhorky...
Ľalie...
     Včera večer mi manžel obral višne...tak sa mi postaral o dnešnu zábavu :-))) Máme dve višne vedľa seba a stále je jedna už sladká a na druhej ešte len začínajú plody ružovieť. My sme ich nesadili, zasadil ich pôvodný majiteľ pred rokmi, takže nevieme ako to vlastne je. Uvarila som višňový džemík a ostatné ako kompótik. A keďže máme aj skoré maliny a do záhrady sa da isť v tomto čase len neskoro večer alebo ráno, už o 5tej ráno som oberala maliny  a zopár ich zavarila ako kompótik na zimu. 

Višňový kompótik...

Nesmierne ma teší Vaša návšteva, prajem krásny víkend.

5 komentárov:

 1. su prekrásni ... určite už nikomu nedaj, nech chránia Tvoj domov ... ostatní nech počkajú na ďalších anjelikov ...lebo anjelov, čo nás strážia, nie je nikdy dosť ..

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne Maťka, aj môj plán je taký :-))

   Odstrániť
 2. Já též souhlasím,andílci jsou krásní, a je dobře, že ti budou dělat radost a společnost.
  Blahopřejí k úrodě třešní, zahrádká jako vždy super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tí Tvoji anjelici sú úžasníííí!!! ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ďakujeem krásne Sonia a Katka :-)

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...